Коробка 320х240х40 для пряника з вікном, крафт

27,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 724-1
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка 320х240х40 для пряника з вікном, крафт
Картонна коробка для печива - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів. Коробка також підходить для подарунків, сувенірів, прикрасів, виробів Hand Made. Доступна в різних розмірах, кольорах та малюнках.
Коробка дуже просто і швидко складається, в комплектацію входить дві частини: дно та кришка з вікном.
✅Розмір коробки: 320х240 мм
✅Висота бортика: 40 мм
✅Матеріал: картон
✅Щільність картону: ~250 г\м²
✅Колір: коричневий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для печива, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку різного розміру, доступні в широкій палітрі кольорів та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Картон |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Призначення упаковки | Для печива |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 27,50 ₴


