Коробка 230х230х30 для пряника з вікном, біла
вверхвниз

15,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3009
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка 230х230х30 для пряника з вікном, біла
Картонна коробка для печива - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів. Коробка також підходить для подарунків, сувенірів, прикрасів, виробів Hand Made. Доступна в різних розмірах, кольорах та малюнках.
Коробка дуже просто і швидко складається.
✅Розмір коробки: 230х230 мм
✅Висота бортика: 30 мм
✅Матеріал: картон
✅Щільність картону: ~250 г\м²
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для печива, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку різного розміру, доступні в широкій палітрі кольорів та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Призначення упаковки | Для печива |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,80 ₴


