Коробка 500х350х90 (на 24 капкейка), гофракартон
вверхвниз

51 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 358-2
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка 500х350х90 (на 24 капкейка), гофракартон
Картонна коробка на 24 капкейка - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування кексів та капкейків. В комплект поставки входить коробка, ложемент для 24-х кексів\капкейків. Коробка виготовлена з трьохшарового гофрокартону та має відкидну кришку без вікна.
✅Довжина: 500 мм
✅Ширина: 350 мм
✅Висота: 90 мм
✅Матеріал: гофрокартон
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під капкейки, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку на різну кількість десертів від 1 до 24 кексів, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Призначення упаковки | Для капкейків |
| Кількість відділень | 24 |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 90 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴




