Коробка 120х120х35 для пряника з вікном (суцільна), крафт

7,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3035-4
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка 120х120х35 для пряника з вікном (суцільна), крафт
Картонна коробка для печива - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів. Коробка також підходить для подарунків, сувенірів, прикрасів, виробів Hand Made. Доступна в різних розмірах, кольорах та малюнках.
Коробка дуже просто і швидко складається, має суцільну конструкцію та відкидну кришку з квадратним вікном закрите плівкою.
✅Размер коробки: 120х120 мм
✅Высота бортика: 35 мм
✅Материал: мелованный картон
✅Плотность картона: ~250 г\м²
✅Цвет: коричневый
В интернет-магазине VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для печива, благодаря удобному каталогу можете выбрать упаковку разного размера, доступные в широкой палитре цветов и тематических дизайнах.
К этой коробке дополнительно можете подобрать:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для печива |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 35 мм |
| Наявність прозорого вікна | Так |
- Ціна: 7,80 ₴


