Коробка 250х250х100 (5 капкейків+Бенто) з вікном "Сніжинка" червона
-10%58 ₴
52,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 075-8
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка 250х250х100 (5 капкейків+Бенто) з вікном "Сніжинка" червона
Картонна коробка для бенто-торта - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування маленьких бенто та десертів. Упаковка виготовляється з целюлозного картону з глянцевим крейдованим покриттям. Коробка складається з двох частин (коробка з відкидною кришкою та ложементом) ложемент зроблений з вирізами під 5 капкейків та прямокутного вирізу під десерт. Розмір отвору під десерт 14 х 14 см, діаметр отвору під капкейки 6 см..
✅Довжина: 250 мм
✅Ширина: 250 мм
✅Висота: 100 мм
✅Матеріал: картон з лаковим покриттям
✅Колір: червоний
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під капкейки, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку на різну кількість десертів від 1 до 24 кексів, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для десертів |
| Комплектація | Зі вставкою |
| Кількість відділень | 6 |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 110 мм |
| Візерунки і принти | Новорічний малюнок |
| Наявність прозорого вікна | Так |
- Ціна: 52,20 ₴



