Коробка 200х200х30 для пряника з вікном "Пряня"

Коробка 200х200х30 для пряника з вікном "Пряня"
Новорічна картонна коробка для печива та подарунків - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів. Коробка також підходить для подарунків, сувенірів, прикрасів, виробів Hand Made. Доступна в різних розмірах, кольорах та малюнках.
Коробка дуже просто і швидко складається, має суцільну конструкцію та відкидну кришку з вікном закрите плівкою.
✅Розмір коробки: 200х200 мм
✅Висота бортика: 30 мм
✅Матеріал: картон
✅Щільність картону: ~250 г\м²
✅Колір: бежевий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для печива, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку різного розміру, доступні в широкій палітрі кольорів та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність прозорого вікна | Так |
- Ціна: 12,10 ₴

