Коробка 155х155х30 для пряника з вікном "Сніжинка", блакитна

Коробка для печива з вікном 155х155х30 "Сніжинка"
Новорічна картонна коробка для печива та подарунків - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів. Коробка також підходить для подарунків, сувенірів, прикрасів, виробів Hand Made. Доступна в різних розмірах, кольорах та малюнках.
Коробка дуже просто і швидко складається, в комплектацію входить дві частини: дно і кришка з фігурним вікном.
✅Розмір коробки: 155х155 мм
✅Висота бортика: 30 мм
✅Матеріал: картон
✅Щільність картону: ~250 г\м²
✅Колір: блакитний
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для печива, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку різного розміру, доступні в широкій палітрі кольорів та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Візерунки і принти | Новорічний малюнок |
| Довжина | 155 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Картон |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Призначення упаковки | Для печива |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 12,90 ₴


