Новорічна коробка для цукерок "Блакитна з Пінгвіном" (410 г)
вверхвниз

Новорічна коробка для цукерок "Блакитна з Пінгвіном"
Новорічна подарункова коробка для цукерок створить казкову атмосферу для дітей, колег та родинии. Підходить для упаковки цукерок, сухофруктів, подарунків та різноманітних солодощів.
Коробка дуже легко складається, має швидкозбірну конструкцію
Розмір: 100х60х230 мм
Вмістимість упаковки: 410 г (залежить від розміру цукерок та фруктів)
Матеріал коробки: картон з повнокольоровим друком і глянцевим покриттям.
Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Візерунки та принти | Новорічний малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,50 ₴


