Новорічна коробка для цукерок "Зимове місто" (700 г)

16,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: Н70
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новорічна коробка для цукерок "Зимове місто"
Новорічна подарункова коробка для цукерок створить казкову атмосферу для дітей, колег та родинии. Підходить для упаковки цукерок, сухофруктів, подарунків та різноманітних солодощів.
Коробка дуже легко складається, має швидкозбірну конструкцію
Розмір: 165х75х170 мм
Вмістимість упаковки: 700 г (залежить від розміру цукерок та фруктів)
Матеріал коробки: картон з повнокольоровим друком і глянцевим покриттям.
Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Візерунки та принти | Новорічний малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,50 ₴

