Коробка 185х185х30 (на 16 цукерок) "Подарунок під ялинку"

39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4009-7
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка для цукерок 185х185х30 "Подарунок під ялинку"
Новорічна картонна коробка "Подарунок під ялинку" на 16 цукерок - це преміум упаковка з тематичним дизайном, що створює святковий настрій і надає солодкому подарунку презентабельний вигляд. Розроблений спеціально для цієї упаковки малюнок та дизайн додає індивідуальності, адже, ці коробки друкуються один раз і малим тиражем.
Комплект складається з трьох частин: нижня частина, кришка та вставки на 16 комірок. Відкидна кришка вставляється спеціальними пазами в зібране дно. В коробці присутній "бортик" що додає міцності, та більш естетичний вигляд.
✅Розмір коробки: дно - 185х185 мм, висота - 30 мм, ширина бортика - 12 мм
✅Внутрішній розмір коробки: 159х159 мм
✅Розмір однієї комірки: 40х40 мм
✅Матеріал: дизайнерський картон з друком покритий лаком
✅Щільність картону: ~250 г\м²
✅Колір: червоний
До цієї коробки підходять паперові формочки: 3b (30х24), 3d (30х16), 4 (35х21), 4а (35х25), квадратні 30х30.
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для цукерок, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку різного розміру, доступні в широкій палітрі кольорів та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Візерунки і принти | Новорічний малюнок |
| Довжина | 185 мм |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень | 16 |
| Матеріал | Картон |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Призначення упаковки | Для цукерок |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 39 ₴





