Коробка-скринька 170х100х100 "Кохання", бежева

Коробка-скринька 170х100х100 "Кохання", бежева
Коробка-скринька для десертів - презентабельна та екологічна упаковка з картону, яка створена для компліментів на весілля, дні народження та інших урочистих подій. Коробка має суцільну конструкцію.
✅Довжина: 170 мм
✅Ширина: 100 мм
✅Висота: 100 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: бежевий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент бонбоньєркок та коробок для короваю, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для десертів |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 100 мм |
| Особливості | З ручками |
| Візерунки і принти | Серця |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,80 ₴

