Коробка 55х55х55 для макаронс, пластикова
вверхвниз

18 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3417-1
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка для макаронс 55х55х55 пластикова
trong>Коробка для макаронс (прозора) - це сучасне рішення для презентації смачних macarons, різноманітних подарунків та інших речей, які потрібно показати у всій красі.
Коробка має суцільну конструкцію, пластик захищений плівкою
Характеристики упаковки
Колір: прозорий
Розміри:
- довжина: 55 мм
- ширина: 55 мм
- висота: 55 мм
Матеріал коробки: харчовий ПЕТ-пластик
Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення упаковки | Для десертів |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 55 мм |
| Наявність прозорого вікна | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴


