Коробка 175х175х60 (на 4 десерта) з прозорою кришкою, біла
вверхвниз

Коробка 175х175х60 (на 4 десерта) з пластиковою кришкою, біла
Коробка з прозорою кришкою (акваріум) - це сучасне рішення для презентації тортів, десертів, макаронс, рулетів, еклерів, зефірних квітів, сухофруктів, різноманітних подарунків, одягу, сувенірів та багато інших речей, які потрібно показати у всій красі.
Коробка має конструкцію де кришка вставляється в коробку В комплект поставки входить дно коробки, вставка на чотири комірки та пластикова кришка.
Характеристики упаковки
Колір: білий
✅Розмір однієї комірки: 85х85 мм
Розміри коробки:
- довжина: 175 мм
- ширина: 175 мм
- висота: 60 мм
Матеріал коробки: крейдований картон
Матеріал кришки: харчовий ПЕТ-пластик
Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Комплектація | Зі вставкою |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для десертів |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴


