Коробка 200х120х60 для макаронс з вікном, пудра
вверхвниз

Коробка 200х120х60 для макаронс з вікном, пудра
Картонна коробка для макаронс (macaron) - зручна та екологічна упаковка з картону, яка створена для зберігання, транспортування та презентації макаронс. Також зручно розміщувати свічки, біжутерію, подарунки. Коробка має відкидну кришку з вікном та ложемент який розділяє коробку на дві частини.
✅Довжина: 200 мм
✅Ширина: 120 мм
✅Висота: 60 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: ніжно-рожевий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для макаронс (macaron), завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для macaron |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,60 ₴


