Коробка 245х245х250 для торта з прозорими стінками, біла

Коробка для торта 245х245х250 з прозорими стінками, біла
Коробка з прозорими стінками - це сучасне рішення для презентації тортів, пасок, десертів, еклерів, зефірних квітів, різноманітних подарунків та багато інших речей, які потрібно показати у всій красі.
✅Довжина: 245 мм
✅Ширина: 245 мм
✅Висота: 250 мм
✅Матеріал коробки: картон
✅Матеріал кришки: харчовий ПЕТ-пластик
✅Колір: білий
Коробка має конструкцію кришка\дно. В комплект поставки входить низ коробки, пластикова стінка та кришка
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент прозорих коробок "акваріумів" під торти та десерти, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для десертів |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 250 мм |
| Наявність прозорого вікна | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴

