Новорічна коробка для цукерок "Веселих свят!" (700 г)

Новорічна коробка для цукерок "Веселих свят!"
Новорічна подарункова коробка для цукерок створить казкову атмосферу для дітей, колег та родинии. Підходить для упаковки цукерок, сухофруктів, подарунків та різноманітних солодощів.
Коробка дуже легко складається, має швидкозбірну конструкцію
Розмір: 175х65х170 мм
Вмістимість упаковки: 700 г (залежить від розміру цукерок та фруктів)
Матеріал коробки: картон з повнокольоровим друком і глянцевим покриттям.
Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Візерунки та принти | Новорічний малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,50 ₴

