Новорічна коробка для цукерок "Будиночок з каміном" червоний (350 г)
вверхвниз

Новорічна коробка для цукерок "Будиночок з каміном" червоний
Новорічна подарункова коробка для цукерок створить казкову атмосферу для дітей, колег та родинии. Підходить для упаковки цукерок, сухофруктів, подарунків та різноманітних солодощів.
Коробка дуже легко складається, має швидкозбірну конструкцію
Розмір: 90х70х115 мм
Вмістимість упаковки: 350 г (залежить від розміру цукерок та фруктів)
Матеріал коробки: картон з повнокольоровим друком і глянцевим покриттям.
Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Картон |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 115 мм |
| Візерунки і принти | Новорічний малюнок |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Додатково | |
| Малюнок | Тест |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 ₴


