Коробка 141х59х49 для макаронс з вікном "Щастя поруч"
вверхвниз

Коробка 141х59х49 для макаронс з вікном "Щастя поруч"
Картонна коробка для макаронс (macaron) - зручна та екологічна упаковка з картону, яка створена для зберігання, транспортування та презентації макаронс. Також зручно розміщувати свічки, біжутерію, подарунки. Коробка має висувну конструкцію "пенал" з вікном.
✅Довжина: 141 мм
✅Ширина: 59 мм
✅Висота: 49 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: бежевий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для макаронс (macaron), завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 141 мм |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для macaron |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Візерунки і принти | Серця |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 59 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,80 ₴



