Коробка 360х360х580 для багатоярусного торта (гофракартон)

118 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 384
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка 360х360х580 для багатоярусного торта
>Картонна коробка для торта - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування багатоярусного торта Упаковка виготовляється з тришарового гофрокартону. Прозоре вікно дозволяє побачити у всій красі кондитерський виріб.Коробка дуже просто і швидко складається, має суцільну конструкцію
✅Довжина: 360 мм
✅Ширина: 360 мм
✅Висота: 580 мм
✅Матеріал: гофрокартон
✅Колір: білий
Розроблена з урахуванням потреб професійних кондитерів, ця упаковка не тільки збереже свіжість вашого виробу, а й додасть йому привабливого вигляду. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість у кожній деталі!
Ідеальна упаковка для ідеальних тортів! Обирайте якість, яка вражає – замовляйте прямо зараз!
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для тортів, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Призначення упаковки | Для тортів |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Особливості | З ручками |
| Колір | Білий |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 118 ₴




