Коробка 100х100х30 для пряника без вікна, червона

Коробка 100х100х30 для пряника без вікна, червона
Картонна коробка для печива - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів. Коробка підходить для подарунків, сувенірів, прикрасів, виробів Hand Made. Доступна в різних розмірах, кольорах та малюнках.
Коробка дуже просто і швидко складається, має суцільну конструкцію та відкидну кришку з квадратним вікном закрите плівкою.
✅Розмір коробки: 100х100 мм
✅Висота бортика: 30 мм
✅Матеріал: дізайнерский картон
✅Щільність картону: ~250 г\м²
✅Колір: червоний
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для печива, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку різного розміру, доступні в широкій палітрі кольорів та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Картон |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Призначення упаковки | Для печива |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 12,60 ₴


