Ізомальт "LAPED" (100 г)

46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7621603
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Ізомальт - це дієтичний продукт нового покоління, у вигляді дрібного порошку білого кольору, солодкого на смак, який використовується замість цукру для виготовлення кондитерського декору, карамельної маси, цукерок. Ізомальт - це 100% природний продукт, його отримують з тростинного цукру, цукрових буряків, меду і крохмалю.
Рекомендації щодо застосування: суміш висипати в каструлю з товстим дном і поставити на вогонь до повного розчинення, дати трохи охолонути, потім приступати до роботи з готовою карамельної масою. Можна фарбувати харчовими барвниками і заливати по формах, барвник вноситься в готовий карамельний сироп, максимальна кількість рідини яку можна додати 20-30 мл на 1 кг суміші. Залишки застиглої карамелі, можна використовувати повторно після розігріву.
Склад: E953.
Харчова (поживна) цінність на 100 г продукту: жири — 0 г, в.т.ч. насичені — 0 г, вуглеводи — 98 г, в.тч. цукри — 0 г, білки — 0 г, сіль — 0 г.
Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту: 236 ккал. Зберігати в сухому прохолодному місці при температурі від 0°C до 25°C та відносній вологості повітря не вище за 75%.
Країна походження сировини: Італія ("LAPED")
Термін придатності: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laped |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 100 г |
| Склад | E953 |
| Форма випуску | Розсипний |
- Ціна: 46 ₴


