Самозбірка коробка 177х165х83 (гофрокартон), біла
вверхвниз

Самозбірка коробка 177х165х83 (з гофрокартону), біла
Самозбірна картонна коробка - це вид картонної упаковки, яка легко складається і не потребує склеювання і використання додаткових інструментів. Коробка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів, подарунків, наборів, як курєрські коробки для відправки поштою. Упаковка виготовляється з тришарового картону.
✅Довжина: 177 мм
✅Ширина: 165 мм
✅Висота: 83 мм
✅Матеріал: гофрокартон
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений широкий асортимент самозбірних коробок, завдяки зручному фільтру можна обрати коробку під будь-які потреби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Призначення упаковки | Для кондитерських виробів |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,50 ₴


