Коробка 82х82х100 (на 1 капкейк) з вікном "Новорічні звірята"
вверхвниз

14,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4024-13
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка 82х82х100 (на 1 капкейк) з вікном "Новорічні звірята"
Новорічна картонна коробка для 1 капкейка - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування кексів та капкейків. В комплект поставки входить коробка, ложемент для 1-го кексів\капкейків.
✅Довжина: 82 мм
✅Ширина: 82 мм
✅Висота: 100 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під капкейки, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку на різну кількість десертів від 1 до 24 кексів, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 100 мм |
| Візерунки і принти | Новорічний малюнок |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Основні | |
| Малюнок | Новорічні звірята |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,50 ₴


