Новорічна коробка для цукерок "Сумка з ручками" червона (900 г)

Новорічна коробка для цукерок "Сумка з ручками" червона
Новорічна подарункова коробка для цукерок створить казкову атмосферу для дітей, колег та родинии. Підходить для упаковки цукерок, сухофруктів, подарунків та різноманітних солодощів.
Коробка дуже легко складається, має швидкозбірну конструкцію
Розмір: 220х90х250 мм
Вмістимість упаковки: 900 г (залежить від розміру цукерок та фруктів)
Матеріал коробки: картон з повнокольоровим друком і глянцевим покриттям.
Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Візерунки та принти | Новорічний малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴

