Коробка 110х110х37 для пряника з вікном, біла

Коробка 110х110х37 для пряника з вікном, біла
Картонна коробка для печива - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів. Коробка підходить для подарунків, сувенірів, прикрасів, виробів Hand Made. Доступна в різних розмірах, кольорах та малюнках.
Коробка дуже просто і швидко складається, має суцільну конструкцію та відкидну кришку з вікном закрите плівкою.
✅Розмір коробки: 110х110 мм
✅Висота бортика: 37 мм
✅Матеріал: крейдований картон
✅Щільність картону: ~250 г\м²
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для печива, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку різного розміру, доступні в широкій палітрі кольорів та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Призначення упаковки | Для печива |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 8,70 ₴


