Коробка 160х80х17 для плитки шоколаду, крафт
вверхвниз

5,50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 4008-1
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коробка 160х80х17 для плитки шоколаду, крафт
Картонна коробка для шоколадки - презентабельна та екологічна упаковка з картону, яка створена для зберігання, транспортування та презентації плиток шоколаду. Коробка має вікно (без плівки)
✅Довжина: 160 мм
✅Ширина: 80 мм
✅Висота: 17 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: коричневий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для плиток шоколаду, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 17 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для шоколада |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5,50 ₴



