Коробка 300х200х35 для пряника з овальним вікном, біла

17,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 376-1
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка 300х200х35 для пряника з овальним вікном, біла
Картонна коробка для печива - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів. Коробка також підходить для подарунків, сувенірів, прикрасів, виробів Hand Made. Доступна в різних розмірах, кольорах та малюнках.
Коробка дуже просто і швидко складається, в комплектацію входить дві частини: дно та кришка з овальним вікном.
✅Розмір коробки: 300х200 мм
✅Висота бортика: 35 мм
✅Матеріал: картон
✅Щільність картону: ~250 г\м²
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для печива, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку різного розміру, доступні в широкій палітрі кольорів та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Призначення упаковки | Для печива |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 17,30 ₴


