Коробка 500х350х90 (на 24 капкейка), гофракартон
вверхвниз

51 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 358-2
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коробка 500х350х90 (на 24 капкейка), гофракартон
Картонна коробка на 24 капкейка - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування кексів та капкейків. В комплект поставки входить коробка, ложемент для 24-х кексів\капкейків. Коробка виготовлена з трьохшарового гофрокартону та має відкидну кришку без вікна.
✅Довжина: 500 мм
✅Ширина: 350 мм
✅Висота: 90 мм
✅Матеріал: гофрокартон
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під капкейки, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку на різну кількість десертів від 1 до 24 кексів, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Материал | Гофрокартон |
| Назначение упаковки | Для капкейков |
| Количество отделений | 24 |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 90 мм |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 51 ₴




