Коробка 250х175х110 (на 6 капкейків) без вікна (гофрокартон) біла
вверхвниз

22,90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 527-8
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Коробка 250х175х110 (на 6 капкейків) без вікна (гофрокартон) біла
Картонна коробка для 6 капкейків - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування кексів та капкейків. В комплект поставки входить коробка, ложемент для 6-ти кексів\капкейків. Коробка має відкидну кришку без вікна
✅Довжина: 250 мм
✅Ширина: 175 мм
✅Висота: 110 мм
✅Матеріал: гофрокартон
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під капкейки, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку на різну кількість десертів від 1 до 24 кексів, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 250 мм |
| Количество отделений | 6 |
| Материал | Гофрокартон |
| Назначение упаковки | Для капкейков |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 175 мм |
Информация для заказа
- Цена: 22,90 ₴


