Коробка 250х250х100 (на 9 капкейків) з вікном, біла

Коробка 250х250х100 (на 9 капкейків) з вікном, біла
Картонна коробка на 9 капкейків - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування кексів та капкейків. В комплект поставки входить коробка, ложемент для 9-ти кексів\капкейків. Коробка має відкидну кришку з фігурним вікном.
✅Довжина: 250 мм
✅Ширина: 250 мм
✅Висота: 100 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під капкейки, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку на різну кількість десертів від 1 до 24 кексів, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 250 мм |
| Количество отделений | 9 |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для капкейков |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 34,30 ₴

