Коробка 160х110х35 (на 6 цукерок) з прозорою кришкою, зима

26,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 620-6
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка 160х110х35 (на 6 цукерок) з прозорою кришкою, зима
Презентабельна картонна коробка для цукерок - зручна та екологічна упаковка, виготовлена з "дизайнерського" картону, який має матову структуру та естетичний зовнішній вигляд. Це вишукане рішення для преміальної упаковки для кондитерських виробів. Коробка доступна в різних розмірах, кольорах та малюнках.
Коробка дуже просто і швидко складається, в комплект входить: перегородка на 6 цукерок, дно та зовнішня частина. Коробка має конструкцію "кришка-дно". На верхній частині коробки є прямокутне фігурне вікно.
✅Розмір коробки: 160х110 мм
✅Розмір однієї комірки: 50х50 мм
✅Висота бортика: 35 мм
✅Щільність картону: 250-300 г/м2
✅Колір: блакитний
До цієї коробки підходять паперові формочки: 3b (30х24), 3d (30х16), 4 (35х21), 4а (35х25), квадратні 30х30.
В інтернет-магазині VINKRAFT Погляди великий асортимент коробок для цукерок, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку різного розміру, доступні в широкій палітрі кольорів та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень | 6 |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 35 мм |
| Тип | Вощанка |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Призначення упаковки | Для цукерок |
| Матеріал | Картон |
- Ціна: 26,40 ₴

