Коробка-пакет 350х210х100 с окном, тиффани-черная

187 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 236-8
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка-пакет 350х210х100 з вікном, тіффані-чорна
Презентабельна коробка-пакет — ідеальне рішення для пакування подарунків. Коробка-пакет поєднує в собі міцність картонної коробки і презентабельного пакета з атласними ручками. Ідеально підійде для паковання подарункових наборів, пляшок із алкоголем, виробів Hande-made, свят і корпоративних подарунків. Коробка виготовлена з тришарового гофрокартону щільністю 360 г/м2, пакет виготовлений з дизайнерського матового картону з прямокутним вікном і атласними стрічками-ручками.
✅Довжина: 210 мм
✅Ширина: 100 мм
✅Висота: 350 мм
✅Матеріал: гофрокартон
✅Колір пакета: чорний
✅Колір внутрішньої коробки: тіффані
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент товарів для пакування подарунків завдяки зручному каталогу, ви можете вибрати паковання різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах і тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Чорний |
- Цена: 187 ₴



