Коробка 120х120х30 для пряника з вікном "Пряня"

8,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3003-46
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка для печива 120х120х30 з вікном "Праня"
Новорічна картонна коробка для печива та подарунків - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів. Коробка також підходить для подарунків, сувенірів, прикрасів, виробів Hand Made. Доступна в різних розмірах, кольорах та малюнках.
Коробка дуже просто і швидко складається, в комплект входить внутрішня частина, дно та зовнішня частина. Коробка має висувну конструкцію. Зверху є квадратне вікно закрите плівкою.
✅Розмір коробки: 120х120 мм
✅Висота бортика: 30 мм
✅Матеріал:крейдований картон
✅Щільність картону: ~250 г\м²
✅Колір: бежевий
В інтернет-магазині VINKRAFT Погляди великий асортимент коробок для печіву, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку різного розміру, доступні в широкій палітрі кольорів та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Конус |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 8,50 ₴


