Коробка 250х250х110 для торта "Ретро" (гофракартон), крафт

18 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 708-1
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка 250х250х110 для торта з гофракартону, "Ретро" бура
✅Колір: коричневий
✅Довжина: 250 мм
✅Ширина: 250 мм
✅Висота: 110 мм
✅Матеріал: гофрокартон
Стильна та надійна коробка для торта – поєднання зручності та захисту для вашої випічки. Виготовлена з високоякісного тришарового гофрокартону, В комплект входять розібрана коробка, що не потребує зклеювання, потрібно лише прогнути по лініях і вставити в спеціальні пази. Коробка з гофрокартону забезпечує максимальну безпеку десерту, захищаючи його від пилу, вологи та проникнення сонячних променів.
Особливість дизайну – відкидна кришка з прямокутним вікном закрите прозорою плівкою, що дозволяє клієнтам одразу оцінити вашу майстерність. Завдяки продуманій конструкції коробка легко збирається.
Розроблена з урахуванням потреб професійних кондитерів, ця упаковка не тільки збереже свіжість вашого виробу, а й додасть йому вишуканої презентації. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість у кожній деталі!
Ідеальна упаковка для ідеальних тортів! Обирайте якість, яка захищає та вражає – замовляйте прямо зараз!
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для тортів, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Гофрокартон |
| Назначение упаковки | Для тортов |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 18 ₴


