Коробка 170х170х120 для бенто-торта (дно Ø 12 см) (5 шт/уп)

227 ₴
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: B008
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Коробка 170х170х120 для бенто-торта
Коробка для бенто-торта з цукрового тростнику– це все, що потрібно для стильного та практичного пакування невеликого торта. Такий набір чудово підходить для індивідуальних замовлень, подарунків або продажу. Зручність використання роблять її ідеальним вибором для кондитерів.
✅Зовнішній розмір коробки: 170х170х120 мм
✅Внутрішній розмір дна: 120х120 мм
✅Внутрішня висота: 117 мм
✅Матеріал коробки: цукровий тростник
✅Кількість в упаковці: 5 шт
Додатково можете придбати комплект: дерев'яна виделка та пергамент для бенто-торта
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для бенто-тортів, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Латвия |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 170 мм |
| Материал | Сахарный тростник |
| Назначение упаковки | Для тортов |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 170 мм |
- Цена: 227 ₴


