Коробка 350х350х750 для торта з вікном кришка/дно (гофракартон)

Коробка 350х350х750 для торта з вікном кришка/дно (гофракартон)
Картонна коробка для торта - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування тортів, пирогів, десертів, пасок. Упаковка виготовляється з тришарового гофрокартону. Прозоре вікно дозволяє побачити у всій красі кондитерський виріб.
Коробка дуже просто і швидко складається, в комплектацію входить три частини (кришка, дно, середина коробки).
✅Довжина: 350 мм
✅Ширина: 350 мм
✅Висота: 750 мм
✅Матеріал: гофрокартон
✅Колір: білий
Розроблена з урахуванням потреб професійних кондитерів, ця упаковка не тільки збереже свіжість вашого виробу, а й додасть йому привабливого вигляду. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість у кожній деталі!
Ідеальна упаковка для ідеальних тортів! Обирайте якість, яка вражає – замовляйте прямо зараз!
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для тортів, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 350 мм |
| Материал | Гофрокартон |
| Назначение упаковки | Для тортов |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Особенности | С ручками |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 350 мм |
- Цена: 106 ₴


