Коробка 160х80х17 для плитки шоколаду "Тюльпан", рожева

Коробка 160х80х17 для плитки шоколаду "Тюльпан", рожева
Картонна коробка для шоколадки - презентабельна та екологічна упаковка з картону, яка створена для зберігання, транспортування та презентації плиток шоколаду. Коробка має вікно (без плівки) у формі квітки "Тюльпан"
✅Довжина: 160 мм
✅Ширина: 80 мм
✅Висота: 17 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: рожевий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок для плиток шоколаду, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 17 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для шоколада |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Узоры и принты | Цветы |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 ₴

