Коробка 82х82х100 (на 1 капкейк) з вікном, блакитна
вверхвниз

Коробка 82х82х100 (на 1 капкейк) з вікном, блакитна
Картонна коробка для капкейків - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування смачних кексів та капкейків. Коробка має панорамне вікно закрите плівкою та зручну ручку для транспортування. В комплект поставки входить коробка та ложемент для кексів\капкейків.
Розмір дна коробки: 82х82 мм
Висота: 100 мм
Колір: блакитний
✅Щільність картону: 200-250 г\м²
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під капкейки, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку на різну кількість десертів від 1 до 24 кексів, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 82 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для капкейков |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 82 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10,10 ₴


