Коробка 140х140х140 для Бенто-торта, крафт
вверхвниз

24,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 516-7
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коробка 140х140х140 для Бенто-торта, крафт
Картонна коробка для бенто-торта - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування маленьких бенто- тортиків та десертів. Упаковка виготовляється з щільного целюлозного картону. Конструктив коробки кришка/дно.
✅Довжина: 140 мм
✅Ширина: 140 мм
✅Висота: 140 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: коричневий
Коробка розроблена з урахуванням потреб кондитерів, ця упаковка не тільки збереже свіжість вашого виробу, а й додасть йому привабливого вигляду. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість у кожній деталі!
Ідеальна упаковка для ідеальних бенто-тортиків! Обирайте якість, яка вражає – замовляйте прямо зараз!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 140 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для тортов |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 24,50 ₴


