Новорічна коробка для цукерок "Сумка блакитна" (600 г)

15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: Н84
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новорічна коробка для цукерок "Сумка блакитна"
Новорічна подарункова коробка для цукерок створить казкову атмосферу для дітей, колег та родинии. Підходить для упаковки цукерок, сухофруктів, подарунків та різноманітних солодощів.
Коробка дуже легко складається, має швидкозбірну конструкцію
Розмір: 150х100х160 мм
Вмістимість упаковки: 600 г (залежить від розміру цукерок та фруктів)
Матеріал коробки: картон з повнокольоровим друком і глянцевим покриттям.
Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Візерунки та принти | Новорічний малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴

