Подарункова коробка 200х200х70 "Best wishes for you", рожева смужка

Щільний картон 390г/м2
В нашому магазині ви можети вибрати найгарніші та найрізноманітніші подарункові коробки різних розмірів та кольорів. На кожне свято в нас є тиматичні коробочки, які підійдуть саме для вас! Ви змоежете підібрати коробочку у будь-якому розмірі, як для маленької свічечки так і для великих подарунків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 70 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Материал | Картон |
| Особенности | С надписью, С откидной крышкой, С рисунком |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 53 ₴

