Коробка 100х100х130 (на 1 капкейк) з вікном, біла

Коробка 100х100х130 (на 1 капкейк) з вікном, біла
Картонна коробка для капкейків - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування смачних кексів та капкейків. Коробка має відкидну кришку та на передній частині вікно закрите плівкою. В комплект поставки входить коробка та ложемент для кексів\капкейків.
Колір: білий
Розмір дна коробки: 100х100 мм
Висота: 130 мм
✅Щільність картону: 200-250 г\м²
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під капкейки, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку на різну кількість десертів від 1 до 24 кексів, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 100 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для капкейков |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10,30 ₴

