Коробка-скринька 170х100х100, крафт

12,50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 515-2
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коробка-скринька 170х100х100, крафт
Коробка-скринька для десертів - презентабельна та екологічна упаковка з картону, яка створена для компліментів на весілля, дні народження та інших урочистих подій. Коробка швидкозбірна, повністю проклеєна, складається одним рухом.
✅Довжина: 170 мм
✅Ширина: 100 мм
✅Висота: 100 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: коричневий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент бонбоньєркок та коробок для короваю, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для десертов |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 100 мм |
| Особенности | С ручками |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 12,50 ₴

