Коробка 260х260х90 (5 капкейків+Бенто) гофракартон (ВП)

Коробка 250х250х110 (5 капкейків+Бенто), гофрокартон
Картонна коробка для бенто-торта - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування маленьких бенто- тортиків та десертів. Упаковка виготовляється з тришарового гофрокартону. Коробка складається з двох частин (коробка з відкидною кришкою та ложементом) ложемент зроблений з вирізами під 5 капкейків та прямокутного вирізу під десерт. Розмір отвору під десерт 14 х 14 см, діаметр отвору під капкейки 6 см.
✅Довжина: 250 мм
✅Ширина: 250 мм
✅Висота: 110 мм
✅Матеріал: гофрокартон
✅Колір: білий
Коробка розроблена з урахуванням потреб кондитерів, ця упаковка не тільки збереже свіжість вашого виробу, а й додасть йому привабливого вигляду. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість у кожній деталі!
Ідеальна упаковка для ідеальних бенто-тортиків! Обирайте якість, яка вражає – замовляйте прямо зараз!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Гофрокартон |
| Назначение упаковки | Для тортов |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 35 ₴


