Коробка 160х160х160 для бенто-торта "Love is.."
вверхвниз

Коробка 160х160х160 для бенто-торта "Love is.."
Картонна коробка для бенто-торта - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зручного зберігання та транспортування маленьких бенто- тортиків та десертів. Упаковка виготовляється з целюлозного картону з глянцевим крейдованим покриттям. Конструктив коробки кришка/дно.
✅Довжина: 160 мм
✅Ширина: 160 мм
✅Висота: 160 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: білий з принтом
Коробка розроблена з урахуванням потреб кондитерів, ця упаковка не тільки збереже свіжість вашого виробу, а й додасть йому привабливого вигляду. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість у кожній деталі!
Ідеальна упаковка для ідеальних бенто-тортиків! Обирайте якість, яка вражає – замовляйте прямо зараз!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для тортов |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Узоры и принты | Сердца |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 26,30 ₴


