Коробка 225х150х60 для еклерів "Made with Love"
вверхвниз

24 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 303-18
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коробка 225х150х60 для еклерів "Made with Love"
Картонна коробка для десертів - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування різноманітних десертів, еклерів, зефіру, кейк-попсів, подарунків. Коробка має відкидну кришку без вікна з тематичним принтом.
✅Довжина: 225 мм
✅Ширина: 150 мм
✅Висота: 60 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під десерти, завдяки зручному каталогу, можете обрати упаковку різного розміру та призначення, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для десертов |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Узоры и принты | Сердца |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 225 мм |
Информация для заказа
- Цена: 24 ₴



