Паперовий пакет з ручками 150х90х240, крафт

4,80 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: 7035-1
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
Паперовий пакет з ручками 150х90х240, крафт
Крафтові пакети з ручками - сучасне екологічне рішення для паковання продуктів, одягу, подарунків. Виготовлений з міцного паперу, має зручні ручки для перенесення. Надійний та універсальний, повністю придатний до переробки.
✅Висота: 240 мм
✅Довжина: 150 мм
✅Ширина: 90 мм
✅Щільність паперу: 70 г/м²
✅Матеріал: харчова целюлоза
✅Колір: коричневий
✅Максимальне навантаження: 3 кг
Пакет виготовлений з харчового крафт паперу та крученими паперовими ручками, може використовуватись в кафе, ресторанах, закладах швидкого харчування для упаковки їжі на винос. Продукція розміщена в паперових пакетах підкреслює турботу про навколишнє середовище та клієнта. Великий різновид розмірів дасть змогу покласти в пакет, як маленький круасан так і велику коробку для взуття.
В нашому інтернет-магазині Ви можете замовити пакети з власним логотипом, що виділить вас серед інших продавців. Мінімальний тираж для пакетів з ручками від 300 шт.
Пакети виготовляються з різної сировини, тому в залежності від партії відтінок паперу може відрізнятись.
Купити паперові пакети з ручками оптом та в роздріб Ви можете в нашому магазині VINKRAFT з доставкою по Вінниці та Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 150 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 6 кг |
| Материал | Крафт бурый |
| Плотность бумаги | 70 г/м2 |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 90 мм |
- Цена: 4,80 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

