Подарункова коробка 170х70х60, синя
вверхвниз

46 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 253-2
+380 (66) 446-46-84
Vodafone
- +380 (73) 795-56-15Lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Презентабельна коробка з крейдованого картону високої якості чудово підійде як для десертів, зефіріу, еклерів, міні-тортиків так і для подарунків. Завдяки відкидній кришці Вам буде зручно розмістити будь-який виріб в коробці.
Широке різноманіття кольорів допоможе Вам підібрати коробочку на будь-який смак!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 46 ₴


