Самозбірна коробка 270х270х150 (гофрокартон), біла
вверхвниз

Самозбірна коробка 270х270х150 (з гофрокартону), біла
Самозбірна картонна коробка - це вид картонної упаковки, яка легко складається і не потребує склеювання і використання додаткових інструментів. Коробка створена для зручного зберігання та транспортування різноманітних кондитерських виробів, подарунків, наборів, як курєрські коробки для відправки поштою. Упаковка виготовляється з тришарового гофрокартону.
✅Довжина: 270 мм
✅Ширина: 270 мм
✅Висота: 150 мм
✅Матеріал: гофрокартон
✅Колір: білий
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений широкий асортимент самозбірних коробок, завдяки зручному фільтру можна обрати коробку під будь-які потреби.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 270 мм |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для кондитерских изделий |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 29,30 ₴


