Коробка 250х170х80 (на 6 капкейків) з вікном "Соняшники"
вверхвниз

Коробка 250х170х80 (на 6 капкейків) з вікном "Соняшники"
Картонна коробка для 6 капкейків - зручна та екологічна упаковка, яка створена для зберігання та транспортування кексів та капкейків. В комплект поставки входить коробка, ложемент для 6-ти кексів\капкейків. Коробка має відкидну кришку з вікном.
✅Довжина: 250 мм
✅Ширина: 170 мм
✅Висота: 80 мм
✅Матеріал: картон
✅Колір: блакитний
В інтернет-магазині VINKRAFT представлений великий асортимент коробок під капкейки, завдяки зручному каталогу можете обрати упаковку на різну кількість десертів від 1 до 24 кексів, доступні в різних кольорах та тематичних дизайнах.
До цієї коробки додатково можете підібрати:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 250 мм |
| Количество отделений | 6 |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для капкейков |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25,60 ₴



